Захисні елементи складських стелажів для складу

Захисні елементи складських стелажів для складу

В ідеальній ситуації на складі системи зберігання не зазнавали б жодного зовнішнього впливу, і їхня єдина функція полягала б виключно в тому, щоб підтримувати навантаження, що на них покладено. Однак досвід показує, що структура наших стелажів зазнає регулярних зовнішніх впливів під час процесів завантаження та розвантаження, переміщення матеріалів або маневрів усередині складу.

Захисні елементи складських стелажів купити варто для зменшення ризиків!

Щоб вас не спіткали додаткові витрати на відшкодування збитків від аварій, пошкоджених вантажів чи лікування працівників та судові тяганинини, потурбуйтесь про безпеку вашого складу. Існує багато факторів, які впливають на безпеку та захист систем зберігання. Дуже важливо мати якісну сировину, проводити періодичний огляд і належне технічне обслуговування конструкції, реалізувати план постійного навчання для персоналу складу та мати команду інженерів, які мають досвід, здатних проектувати систему зберігання, яка найкраще адаптується до обставин кожного проекту. Ці завдання для вас виконають наші спеціалісти.

На додаток до складного процесу розрахунку конструкції, існує низка додаткових аксесуарів безпеки або доповнень, які забезпечують додатковий захист ваших промислових стелажів, протекторів.

Захисні елементи складських стелажів

Вертикальний протектор

Захисти стійки встановлені на кожній із зовнішніх стійок палетних стелажів. Вони захищають установку від будь-яких пошкоджень, викликаних ударами навантажувача. Є кілька моделей, які можна адаптувати до кожного типу або розміру стійки. Ці типи протекторів включають кутовий протектор, який також захищає зовнішні стійки та кріпиться до підлоги.

Посилений вертикальний протектор

Посилені стійки захисту використовуються в промислових стелажних установках, у яких стійка повинна бути захищена на висоті, вищій за ту, яку досягає захист стійки.

Протектор бічної рами

Ці захисні елементи розміщені на зовнішніх рамах, де удари найбільш поширені. Для більшої ефективності їх зазвичай приєднують до вертикальних протекторів.

Отже, ми надаємо короткий опис кроків, які необхідно виконувати для забезпечення правильного використання та обслуговування промислових стелажів на складі:

1. Знати та застосовувати правила техніки безпеки.

2. Регулярні перевірки технічного стану стелажів.

3. Навчання: оператори повинні бути навчені використанню та обслуговуванню обладнання для зберігання, забезпечення навчання операторів використанню транспортно-розвантажувального обладнання.

4. Технічне обслуговування: використовуйте та зберігайте установки в хорошому стані. Будь-яке пошкодження стелажа може призвести до серйозного ризику обвалення конструкції та поставити під загрозу безпеку людей.

5. Використання захисних елементів для стелажів на складі.

Підсумовуючи, ми можемо сказати, що найкращим рішенням для безпечної та захищеної системи зберігання є забезпечення належного навчання користувачів, наявність планів періодичного перегляду, належного обслуговування, рівня якості матеріалів, а також проектування стелажних систем досвідченою технічною групою. Також слід купити захисні елементи складських стелажів ціна на які значно нижча за потенційні ризики. які зведуть до мінімуму потенційні пошкодження конструкції, що виробляється під час повсякденної експлуатації складу.

Ви можете переглянути повний каталог систем захисту промислових стелажів на нашому сайті, заповнивши запит на інформацію в нашій контактній формі, написавши нам або зателефонувавши нашим спеціалістам.