Кухонна витяжка: чому це необхідно?

Кухонна витяжка: чому це необхідно?

Сучасні кухні мають певний перелік приладів, без яких не обійтися у приготуванні їжі. Один з них – кухонна витяжка. Якщо ви любите готувати для себе та близьких, ви знаєте,  що деякі продукти можуть створювати неприємні запахи. Варіння буряка та м’ясних бульйонів, смаження риби чи печінки можуть заповнити специфічними ароматами всю площу вашої кухні. Ситуація погіршується у разі, якщо ви маєте невеличку квартиру, аби квартиру-студію. В обмеженому просторі неприємні запахи заповнюють не тільки вашу кухню, а й усю домівку. Це може заважати комфорту ваших близьких. Звичайне провітрювання не завжди добре справляється зі своєю задачею. Воно тільки частково може позбавити вашу кухню зайвих ароматів. Але потрібен деякий час, аби повітря в кімнаті очистилося повністю.

Аби подолати цю проблему, існують кухонні витяжки. Це – потужні електричні прилади, що остаточно прибирають усі аромати під час приготування їжі. Забудьте про відкривання вікон під час смаження риби, адже це не завжди зручно, особливо в холодну пору року. Просто вмикайте витяжку кожного разу, коли збираєтесь приготувати щось за допомогою варильної поверхні чи печі.

Якщо ви вирішили придбати витяжку для власної домівки, уважно підійдіть до вибору бренду виробника. Компанія Ventolux має великий асортимент сучасних кухонних витяжок. Ви можете обрати для себе модель, яка буде відповідною саме для вашої кухні. Ventolux має рішення будь-якого розміру, стилю та потужності. Ознайомитися з модельним рядом можна на сайті:https://ventolux.ua/vityazhki.

Якими бувають витяжки?

Існують різні моделі кухонних витяжок в залежності від того, де та як саме ви плануєте їх розташовувати. Далі наведемо приклади найбільш популярних моделей.

Вбудовані витяжки. Такий варіант добре підходить у випадку, якщо ви хочете, аби ваша витяжка була повністю непомітною. Вона вмонтовується прямо в кухонні меблі та не виступає назовні. Відкритою залишиться тільки робоча поверхня, що буде всмоктувати запахи.

Похилі витяжки. Це витяжки зі специфічною похилою конструкцією. Така витяжка виглядає ніби під кутом, що дає одразу декілька переваг. По-перше, похила форма запобігає травмуванню під час приготування їжі. По-друге, це виглядає досить стильно і  зможе стати прикрасою вашого інтер’єру.

Камінні витяжки. Це потужний варіант, що має купольну форму. Назва походить від слова «камін», тому що конструкція та витяжна система цих приладів дійсно трохи схожа на камін.

Т-подібні витяжки. Тут назва також вказує на специфічну конструкцію, що нагадує перевернуту букву «Т». Така модель є однією з найефективніших, адже вона підвішується безпосередньо над робочою варильною поверхнею та повністю її покриває. Тому, ви можете бути певні, що абсолютно всі запахи при приготуванні їжі будуть надійно ліквідовані.