Ключові відмінності амінокислот EAA і BCAA

Ключові відмінності амінокислот EAA і BCAA

На ринку харчових добавок представлені амінокислоти EAA і BCAA. Ці речовини належать до категорії екзогенних, що означає, що людський організм не може синтезувати їх самостійно. Тому їх потрібно отримувати із зовнішніх джерел − через щоденний раціон або за допомогою добавок.

Незамінні амінокислоти, також звані EAA(https://bodymarket.ua/uk/bcaa/my-protein-bcaa-211.html), виконують найважливішу функцію в підтримці здоров’я організму. Оскільки організм не в змозі самостійно виробляти ці амінокислоти, їх необхідно отримувати з їжі або спеціалізованих добавок.

Амінокислоти BCAA від bodymarket.ua, що характеризуються розгалуженими бічними ланцюгами, включають лейцин, ізолейцин і валін, які є частиною незамінних амінокислот EAA. Оскільки людський організм не може синтезувати ці амінокислоти самі, їх слід отримувати із зовнішніх джерел, таких як раціон харчування або, за необхідності, через харчові добавки.

EAA чи BCAA?

Для синтезу нових білків в організмі необхідні вісім незамінних амінокислот. До складу BCAA входить тільки три з цих восьми амінокислот, що обмежує їхню корисність. Однак люди, які стежать за збалансованим харчуванням, зазвичай можуть отримувати інші п’ять необхідних амінокислот зі звичайної їжі. Тому вибір між EAA і BCAA в раціоні залежить від індивідуальних потреб і вподобань спортсмена, з огляду на їхні унікальні вимоги.

Активні люди, які регулярно займаються інтенсивними тренуваннями і дотримуються здорового раціону, можуть звернути увагу на застосування харчових добавок, що містять тільки гіллясто-ланцюгові амінокислоти (BCAA). Ці продукти можуть позитивно позначитися на наборі м’язової маси та поліпшенні результатів тренувань. Для спортсменів, яким складно дотримуватися збалансованого харчування або суворих дієт, а також для тих, хто уникає продуктів тваринного походження, використання добавок з необхідними амінокислотами (EAA) може бути вельми корисним.

Як правило, спортсмени, які регулярно займаються фізичними вправами, знаходять у використанні EAA і BCAA відмінне рішення. Цей підхід допомагає підвищити результативність тренувань і досягти поставлених цілей.

Купити Myprotein BCAA 2:1:1 можна в нашому магазині — https://bodymarket.ua/uk/bcaa/my-protein-bcaa-211.html, також у нас ви знайде різні харчові добавки високої якості.