Двері між кімнатами

Двері між кімнатами

Міжкімнатні двері в будинку або на робочому місці в основному виконують функцію розділення двох кімнат. Однак ми часто забуваємо про іншу не менш важливу роль, яку відіграють двері, а саме як елемент обстановки в середовищі, в яке вони вставлені. 

Функціональність міжкімнатних дверей 

Як ми вже говорили, основна функція міжкімнатних дверей – розмежувати простір будівлі. Але не тільки це, поділ може мати додаткові функції. 

  • Візуальний. За допомогою дверей ми захищаємо нашу конфіденційність і те, що охороняє довкілля, подалі від сторонніх очей. 
  • Акустика. Ізолюйте кімнату від решти будинку, щоб захистити її від зовнішнього шуму або, навпаки, від шуму, що надходить зсередини кімнати, яку ви хочете ізолювати. 
  • Декоративний. Окрім виконання своєї основної функції, двері можуть прикрасити контекст, у який вони вставлені. 

Види міжкімнатних дверей 

Ми можемо зробити перший поділ внутрішніх дверей на основі системи замків.  

  • Гойдалки. З системою відкривання всередину приміщення або назовні. Він може складатися з кількох дверей з фіксованим відкриванням або відкриванням в обох напрямках (ідеально підходить для ресторанів, коли зайняті обидві руки). 
  • Сильфон. Вони складаються з вертикальних панелей (двох або більше), які складаються віялом. 
  • Розсувні. Він може складатися з однієї або кількох дверей, з ручною або електронною системою відкривання (через датчик, який визначає присутність людини). Розсувні двері бувають двох видів:  
  • прихований: відкриті двері вбудовані в раму, розташовану всередині стіни (необхідна кладка). Приховані двері замовити можна в нашому магазині; 
  • відкриті: двері ковзають паралельно стіні на напрямних, закріплених на зовнішній стороні стіни або на підлозі (роботи з кладки не потрібні). 

«Складний» і «розсувний» типи є ідеальними рішеннями в контекстах, де немає багато вільного місця.  

Двері з дерева 

Це матеріал, який має дуже давнє походження і все ще використовується у дуже великих масштабах сьогодні. За якістю деревини можна розділити двері наступним чином. 

  • Масив дерева. Використовуються насамперед для престижних дверей, вони мають високу стійкість і довговічність. Дуже часто деревина представлена в натуральному вигляді з шаром прозорого захисного лаку, який дозволяє побачити зерно. 

У композитному матеріалі. Інші продукти (клей, смоли тощо) поєднуються з натуральною деревиною, тому це високо ціноване рішення, оскільки воно зменшує експлуатацію дерев. https://triodveri.ua/ пропонує якісні двері.